SZKOLENIA

Szkolenia z zakresu stylizacji paznokci to Nasza specjalność. Najwyższej jakości produkty, sala szkoleniowa wyposażona w wysokim standardzie oraz wykwalifikowany Instruktor to gwarancja sukcesu w nauce. Nasze programy szkoleniowe umożliwiają dostosowanie poziomu zaawansowania do każdej kursantki. W trakcie szkolenia każda kursantka ma do dyspozycji stanowisko szkoleniowe, w pełni wyposażone w niezbędne urządzenia. Szkolenia przeprowadzane są w klimatyzowanej sali z wykorzystaniem kamery oraz monitora, na którym wyświetlane są czynności wykonywane przez instruktora.

Indywidualne podejście to klucz do efektywnego szkolenia, a wsparcie instruktora po zakończonym szkoleniu umożliwia dalszy rozwój i praktyczne utrwalenie zdobytej wiedzy.

 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą szkoleniową!

 

 

SZKOLENIA ONLINE

Teoria w pigułce czyli niezbędna teoria dla stylistek paznokci w 5-cię rozbudowanych modułach (jeden praktyczny)

⭐️5 modułów w cenie 4 czyli 199 zł zamiast 245 zł⭐️

Kliknij w link: https://sites.google.com/view/teoriawpiguce-szkolenieonline/strona-główna

 

Manicure frezarkowy & ombre gąbeczką - szkolenie praktyczne

⭐️Przy zakupie 4 i 5 modułu manicure frezarkowy za 119 zł zamiast 199 zł⭐️

Kliknij w link: https://sites.google.com/view/manifrezarkowyonlinemakemani/strona-główna

 

 

_________________________________________________________

 

 

SZKOLENIA STACJONARNE 

W trosce o rozwój programów szkoleniowych oraz o jeszcze lepsze rezultaty szkoleń moich kursantek powstał

 

NOWY WYMIAR SZKOLEŃ

Teoria, która jest nieodłącznym elementem moich szkoleń stacjonarnych została przeniesiona na strefę online. 

 

Co to oznacza dla Ciebie? 

 • na szkolenie przyjeżdżasz już uzbrojona w wiedzę teoretyczną, dzięki czemu możemy więcej czasu poświęcić na aspekty praktyczne
 • teoria w wydaniu online jest w formie nagrania, dzięki czemu możesz wykonać bardziej szczegółowe i lepszej jakości notatki w dogodnym dla ciebie otoczeniu i czasie
 • w stacjonarnym wydaniu szkolenia część teoretyczna trwa ok 3h- w nowym wydaniu otrzymujesz tej wiedzy (w zależności od szkolenia) od 2 do 7 godzin więcej a treść jest bardziej szczegółowa
 • w nowym wydaniu szkoleń  zaczynamy od sprawdzenia zdobytej wiedzy, uzupełniam braki, objaśniam wątpliwości, odpowiadam na pytania co trwa dużo krócej niż standardowa wersja teorii, więc tym samym mamy więcej elementów w części praktycznej (więcej dodatkowych ćwiczeń)

 

ZOBACZ PORÓWNANIE NAJPOPULARNIEJSZYCH SZKOLEŃ W STARYM I NOWYM WYDANIU: 

Kliknij w link: https://sites.google.com/view/nowywymiarszkolemakemani/strona-g%C5%82%C3%B3wna

 

 

W razie pytań zapraszamy do kontaktu!

Fanpage: https://www.facebook.com/makemani.by.rudazpazurem

Instagram: https://www.instagram.com/rudazpazurem/

YouTube: https://youtu.be/Hpbli48MUqA

Tel: 537-979-324 (tel po 18:00, SMS cały dzień)

E-mail: paznokcie.szkolenia@gmail.com

 

 _______________________________________________________________

 

STANDARDOWE PROGRAMY SZKOLENIOWE 

SZKOLENIA PODSTAWOWE

 

BASIC MANICURE LEVEL 1

Kurs podstawowy manicure hybrydowy i podstawy frezarki dwudniowy

Szkolenie przeznaczone dla osób pragnących rozpocząć swoją przygodę ze stylizacją paznokci- kursantka nie musi posiadać żadnych umiejętności. Szkolenie jest idealne również dla osób potrzebujących usystematyzować swoją dotychczasową wiedzę ponieważ nie odbyły nigdy szkolenia podstawowego a od szkolenia oczekują dużo praktyki. 

Tematem szkolenia jest manicure hybrydowy na naturalnej płytce wykonany pierwszego dnia na własnej dłoni a drugiego dnia na dłoniach modelki- takie rozwiązanie zapewnia maksimum praktyki dla kursantki. Uczestnik szkolenia poznaje również podstawy pracy frezarką- zdejmowanie koloru czy opracowanie skórek na poziomie podstawowym, który w zupełności wystarcza aby uzyskać estetyczny i bezpieczny efekt manicure. Używamy frezów bezpiecznych i odpowiednich dla osoby początkującej. Tajniki łatwej i estetycznej aplikacji koloru hybrydowego nie będą już sprawiały kłopotów. Podczas części teoretycznej kursantka otrzymuje materiały dydaktyczne oraz praktyczną wiedzę, która przyda się w kolejnych etapach edukacji. Dodatkowo kursantka nauczy się prawidłowego posługiwania się bazą budującą. Omawiane jest przede wszystkim jak prawidłowo i bezpiecznie przygotować płytkę klientki do stylizacji, jak wykonywać usługi szybko i efektywnie, jakich produktów używać, jak radzić sobie z problemami z przyczepnością, jak prawidłowo malować kolorem, jak dopasować produkt do płytki klientki (charakterystyka baz budujących), jak wykończyć manicure czy jak wykonać estetyczną i trwałą stylizację. Poziom szkolenia jest niezwykle wysoki, ponieważ nauka odbywa się w komfortowych warunkach czyli dwuosobowej grupie i w profesjonalnej, klimatyzowanej sali szkoleniowej.

 • Czas trwania: 12h- 2 dni po 6h 10:00-16:00 (Teoria 3h+praktyka 9h)
 • Grupa: max 2 osoby 
 • Cena: 1000 zł (500 zł za dzień)
 • Tryb indywidualny: 1800 zł
 • Modelka: tak, 1 modelka=1 kursantka (drugi dzień szkolenia)
 • Szczegóły:
 • 1 dzień teoria + praca na własnej dłoni- kolor
 • 2 dzień praca na modelce- kolor

 

 

SAFE MANI / BASIC MANICURE LEVEL 2

Kurs podstawowy manicure hybrydowy i podstawy frezarki jednodniowy

Szkolenie przeznaczone dla osób, które próbowały już samodzielnie swoich sił w stylizacji paznokci, natomiast potrzebują usystematyzować swoją dotychczasową wiedzę z zakresu manicure hybrydowego i pracy frezarką od podstaw, ponieważ nie odbyły nigdy szkolenia podstawowego oraz pragną prawidłowo wykorzystywać bazę budującą. 

Tematem szkolenia jest manicure hybrydowy na naturalnej płytce wykonany na dłoniach modelki, co zapewnia dużo praktyki dla kursantki. Uczestnik szkolenia poznaje również podstawy pracy frezarką- zdejmowanie koloru czy opracowanie skórek na poziomie podstawowym, który w zupełności wystarcza aby uzyskać estetyczny efekt manicure. Używamy frezów bezpiecznych i odpowiednich dla osoby początkującej. Tajniki łatwej i estetycznej aplikacji koloru hybrydowego nie będą już sprawiały kłopotów. Dodatkowo kursantka nauczy się prawidłowego posługiwania się bazą budującą. Podczas części teoretycznej kursantka otrzymuje materiały dydaktyczne oraz praktyczną wiedzę, która przyda się w kolejnych etapach edukacji. Omawiane jest przede wszystkim jak prawidłowo i bezpiecznie przygotować płytkę klientki do stylizacji, jak wykonywać usługi szybko i efektywnie, jakich produktów używać, jak dopasować produkt do płytki klientki (charakterystyka baz budujących), jak radzić sobie z problemami z przyczepnością czy jak wykonać estetyczną i trwałą stylizację.

 • Czas trwania: 8h 10:00-18:00 (Teoria 3h+praktyka 5h)
 • Grupa: max 4 osoby
 • Cena: 600 zł 
 • Tryb indywidualny: 1000 zł
 • Modelka: tak, 1 modelka=1 kursantka
 • Szczegóły:
 • Teoria + praca na modelce (cały set)- profilowanie bazą budującą + kolor

 

 

BASIC GEL  LEVEL 1

Przedłużanie na szablonie metoda żelowa i akrylożelowa trzydniowy

Szkolenie przeznaczone dla osób pragnących rozpocząć swoją przygodę ze stylizacją paznokci lub potrzebujących usystematyzować swoją dotychczasową wiedzę, ponieważ nie odbyły szkolenia podstawowego.

Tematem kursu jest przedłużanie metodą żelową oraz akrylożelową na szablonie od podstaw. Kursantka zdobędzie pełną wiedzę na temat: prawidłowego przygotowania płytki, opracowanie skórek frezarką na poziomie podstawowym docinania i podkładania szablonów, szybkiej aplikacji żelu z ograniczeniem piłowania, szybkie opiłowanie według schematu, aplikacja koloru maksymalnie blisko skórek. Program szkolenia zapewnia maksimum praktyki, ponieważ kursantki dwa dni pracują na modelkach oraz wykonują dwa kształty salonowe! Poziom szkolenia jest niezwykle wysoki, ponieważ nauka odbywa się w komfortowych warunkach czyli dwuosobowej grupie a kursantki poznają pracę aż dwoma produktami (żel oraz akrylożel).

 • Czas trwania: 3 dni po 8h+6h+6h 10:00-18:00/16:00 (teoria 4h+praktyka 16h)
 • Grupa: max 2 osoby
 • Cena: 1800 zł (600 zł za dzień)
 • Tryb indywidualny: 2600 zł
 • Modelka: tak, na drugi i trzeci dzień szkolenia, 1 modelka=2 kursantki
 • Szczegóły: 
 • 1 dzień teoria + praca na własnej dłoni (migdał, owal, kwadrat lub balerina)
 • 2 dzień przedłużenie na modelce (jedna dłoń) kwadrat- żel lub akrylożel 
 • 3 dzień przedłużenie na modelce (jedna dłoń) migdał/owal- żel lub akrylożel 

 

  

BASIC GEL  LEVEL 2

Przedłużanie na szablonie metoda żelowa lub akrylożelowa dwudniowy

Szkolenie przeznaczone dla osób potrzebujących usystematyzować swoją dotychczasową wiedzę, ponieważ nie odbyły szkolenia podstawowego.

Tematem kursu jest przedłużanie metodą żelową lub akrylożelową (do wyboru) na szablonie od podstaw. 

Kursantka zdobędzie pełną wiedzę na temat: prawidłowego przygotowania płytki, frezowania skórek od podstaw, docinania i podkładania szablonów, szybka aplikacja żelu z ograniczeniem piłowania, szybkie opiłowanie według schematu, aplikacja koloru maksymalnie blisko skórek. 

Program szkolenia zapewnia dużą ilość praktyki, ponieważ kursantki pracują na modelkach. Poziom szkolenia jest niezwykle wysoki, ponieważ nauka odbywa się w komfortowych warunkach czyli dwuosobowej grupie a kursantki pracują drugiego dnia na modelce.

 • Czas trwania: 2 dni po 8h 10:00-18:00 (teoria 4h+praktyka 12h)
 • Grupa: max 2 osoby
 • Cena: 1400 zł (700 zł za dzień)
 • Tryb indywidualny: 2000 zł
 • Modelka: tak, na drugi dzień szkolenia, 1 modelka=2 kursantki
 • Szczegóły: 
 • 1 dzień teoria + praca na własnej dłoni (migdał, owal, kwadrat lub balerina)
 • 2 dzień przedłużenie na modelce (jedna dłoń) żelem lub akrylożelem, kształt do wyboru

 

 

BASIC ACRYLIC METHOD

Przedłużanie na szablonie metoda akrylowa od podstaw dwudniowy

Szkolenie przeznaczone dla osób potrzebujących usystematyzować swoją dotychczasową wiedzę, ponieważ nie odbyły szkolenia podstawowego lub pragną rozpocząć przygodę z metodą akrylową.

Tematem kursu jest przedłużanie metodą akrylową na szablonie od podstaw. Kursantka zdobędzie pełną wiedzę na temat: prawidłowego przygotowania płytki, docinania i podkładania szablonów, aplikacji akrylu z ograniczeniem piłowania, szybkie opiłowanie według schematu, aplikacja koloru maksymalnie blisko skórek. Program szkolenia zapewnia dużą ilość praktyki, ponieważ kursantka pracuje na modelce drugiego dnia. Poziom szkolenia jest niezwykle wysoki, ponieważ nauka odbywa się wyłącznie w trybie indywidualnym!

 • Czas trwania: 2 dni po 8h 10:00-18:00 (teoria 4h+praktyka 12h)
 • Grupa: tylko w trybie indywidualnym
 • Cena: 1800 zł
 • Modelka: tak, na drugi dzień szkolenia, 1 modelka=1 kursantka
 • Szczegóły: 
 • 1 dzień teoria + praca na własnej dłoni (migdał, owal, kwadrat lub balerina)
 • 2 dzień przedłużenie na modelce (pełny set) akrylem, kształt do wyboru

 

 

WARSZTATY DOSZKALAJĄCE

 

SAFE MANI KOMBI

Bezpieczny manicure kombinowany/ frezarkowy

Szkolenie przeznaczone dla pracujących już stylistek, które pragną podnieść kwalifikacje, usystematyzować swoją wiedzę lub poznać nowe techniki pracy w zakresie bezpiecznego manicure frezarkowego/ kombinowanego oraz perfekcyjnie profilować bazą budującą bez piłowania. 

Uczestniczka tego szkolenia powinna mieć co najmniej 6 miesięcy doświadczenia w pracy z frezarką- nie jest to poziom podstawowy! 

 • Czas trwania: 7h 10:00-17:00 (teoria 2h+praktyka 5h)
 • Grupa: max 5 osób
 • Cena: 450 zł
 • Tryb indywidualny: 800 zł (6h)
 • Modelka: tak, 1 modelka=1 kursantka
 • Frezarka: tak, doszkolenie- nie jest to poziom podstawowy
 • Szczegóły:
 • Część teoretyczna: przygotowanie płytki mechaniczne i chemiczne, charakterystyka produktów systemu hybrydowego, charakterystyka frezów, profilowanie łuku bazą budującą bez piłowania.
 • Część praktyczna: kursantka wykonuje na modelce (pełny set) bezpieczny manicure kombinowany z profilowaniem bazą budującą, kolorem głęboko w kieszonce oraz idealną linią światła.
 • Usuwanie falbanki frezem lub cążkami- w zależności od rodzaju skórek modelki. Kursantka pracująca na nożyczkach ma możliwość pracy nożyczkami.

 

 

SAFE MANICURE MIX

Bezpieczny manicure na różne sposoby

Szkolenie przeznaczone dla pracujących już stylistek, które pragną podnieść kwalifikacje, usystematyzować swoją wiedzę lub poznać nowe techniki pracy w zakresie bezpiecznego manicure na różne sposoby oraz perfekcyjnie profilować bazą budującą bez piłowania. 

Uczestniczka tego szkolenia powinna mieć co najmniej 6 miesięcy doświadczenia w pracy z frezarką- nie jest to poziom podstawowy! 

 • Czas trwania: 7h 10:00-17:00 (teoria 2h+praktyka 5h)
 • Grupa: max 5 osób
 • Cena: 450 zł
 • Tryb indywidualny: 800 zł (6h)
 • Modelka: nie, praca na własnej dłoni
 • Szczegóły:
 • Część teoretyczna: przygotowanie płytki mechaniczne i chemiczne, charakterystyka produktów systemu hybrydowego, charakterystyka frezów, rodzaje manicure,profilowanie łuku bazą budującą bez piłowania.
 • Część praktyczna: kursantka wykonuje na własnej dłoni bezpieczny manicure różnymi technikami z profilowaniem bazą budującą.
 • Usuwanie falbanki frezem lub cążkami- w zależności od rodzaju skórek modelki. Kursantka pracująca na nożyczkach ma możliwość pracy nożyczkami.

 

 

PROFI GEL 

Warsztaty doszkalające kształty salonowe techniką żelową lub akrylożelem

Szkolenie przeznaczone dla pracujących już stylistek, które pragną podnieść kwalifikacje, usystematyzować swoją wiedzę lub poznać nowe techniki pracy. 

 • Czas trwania: 8h 10:00-18:00 (teoria 2h+praktyka 6h)
 • Grupa: max 6 osób
 • Cena: 450 zł
 • Tryb indywidualny: 1000zł
 • Modelka: nie- praca na własnej dłoni
 • Szczegóły:
 • Część teoretyczna: przygotowanie płytki mechaniczne i chemiczne, charakterystyka produktów systemu żelowego, budowa różnych kształtów salonowych, podkładanie szablonów, schemat piłowania
 • Część praktyczna: migdał, owal, kwadrat, balerina 

 

 

MASTER GEL PERFECT ALMOND & BABYBOOMER

Warsztaty doszkalające perfekcyjny migdał salonowy oraz idealny babyboomer

Szkolenie przeznaczone dla pracujących już stylistek, które pragną podnieść kwalifikacje, usystematyzować swoją wiedzę lub poznać nowe techniki pracy. 

 • Czas trwania: 8h 10:00-18:00 (teoria 2h+praktyka 6h)
 • Grupa: max 4 osoby
 • Cena: 450 zł
 • Tryb indywidualny: 1000zł
 • Modelka: tak- 1 modelka=2 kursantki
 • Szczegóły:
 • Część teoretyczna: przygotowanie płytki mechaniczne i chemiczne, budowa kształtu migdał, charakterystyka produktów systemu żelowego, podkładanie szablonów
 • Część praktyczna: kursantka wykonuje na modelce (pełny set) przedłużenie na szablonie w kształcie migdał oraz wykończenie babyboomer

 

 

MASTER GEL PERFECT SQUARE & FRENCH

Warsztaty doszkalające perfekcyjny kwadrat salonowy oraz idealny french malowany

Szkolenie przeznaczone dla pracujących już stylistek, które pragną podnieść kwalifikacje, usystematyzować swoją wiedzę lub poznać nowe techniki pracy. 

 • Czas trwania: 8h 10:00-18:00 (teoria 2h+praktyka 6h)
 • Grupa: max 4 osoby
 • Cena: 450 zł
 • Tryb indywidualny: 1000zł
 • Modelka: tak- 1 modelka=2 kursantki
 • Szczegóły:
 • Część teoretyczna: przygotowanie płytki mechaniczne i chemiczne, budowa kształtu migdał, charakterystyka produktów systemu żelowego, podkładanie szablonów
 • Część praktyczna: kursantka wykonuje na modelce (pełny set) przedłużenie na szablonie w kształcie migdał oraz wykończenie babyboomer

 

 

PROFI ACRYL 

Warsztaty doszkalające kształty salonowe techniką akrylową- pokochaj akryl !

Szkolenie przeznaczone dla pracujących już stylistek, potrafiących pracować metodą żelową, które pragną podnieść kwalifikacje, usystematyzować swoją wiedzę lub poznać nowe techniki pracy. 

Szkolenie idealne dla doświadczonych stylistek, które pragną nauczyć się kolejnej metody przedłużania!

 • Czas trwania: 8h 10:00-18:00 (teoria 2h+praktyka 6h)
 • Grupa: max 6 osób
 • Cena: 450 zł
 • Tryb indywidualny: 1000zł
 • Modelka: nie- praca na własnej dłoni
 • Szczegóły:
 • Część teoretyczna: przygotowanie płytki mechaniczne i chemiczne, charakterystyka produktów systemu akrylowego, budowa różnych kształtów, podkładanie szablonów, odpowiedni dobór pudru i liquidu, aplikacja akrylu z ograniczeniem konieczności piłowania, opiłowanie według schematu, wykończenie stylizacji
 • Część praktyczna: migdał, owal, kwadrat, balerina 

 

 

SPEED UP YOUR WORK ! 

Tempo pracy- technika żel / akrylożel / akryl- przedłużanie na szablonie

Szkolenie przeznaczone dla kursantek, które ukończyły szkolenie Base Gel, Profi Gel lub Master Gel i posiadają minimum pół roku doświadczenia z przedłużaniem.

Szkolenie ma na celu zredukowanie czasu wykonania usługi i przyspieszenie tempa pracy przedłużania na szablonie dowolną metodą. Praca odbywa się na modelce- do wykonania jedna dłoń. W trakcie szkolenia korygujemy błędy w technice pracy oraz ustalamy własne schematy pracy aby uzyskać najbardziej efektywny wynik. Szkolenie należy odbyć po ukończeniu Profi Gel lub Master Gel. 

 • Czas trwania: 6h 10:00-16:00 (teoria 1h+praktyka 5h)
 • Grupa: max 8 osób
 • Cena: 450 zł
 • Tryb indywidualny: 800 zł
 • Modelka: tak, 1 modelka= 2 kursantki
 • Szczegóły:
 • Część teoretyczna: triki wspomagające przyspieszenie tempa pracy, materiały dydaktyczne, przypomnienie schematów pracy czyli podkładanie szablonów, piłowanie, schemat usługi
 • Część praktyczna: kursantka wykonuje na modelce przedłużenie na szablonie dowolną metodą (jedna dłoń) w wybranym przez siebie i ustalonym z modelką kształcie.

 

 

PERFECT FRENCH

Perfekcyjny french konstrukcyjny na różne sposoby

Szkolenie przeznaczone dla pracujących już stylistek, które pragną podnieść kwalifikacje, usystematyzować swoją wiedzę lub poznać nowe techniki pracy. Szkolenie zawiera bardzo dużo praktyki więc teoria jest ograniczona do minimum dlatego polecamy połączyć je ze szkoleniem Profi Gel lub Master Gel. 

Tematem szkolenia jest french konstrukcyjny na różne sposoby- każda stylistka znajdzie technikę odpowiednia dla siebie. Szkolenie skupia się przede wszystkim na technice french natomiast w trakcie pracy szkolenia korygowane są również błędy związane z podkładaniem szablonów, budowaniem i piłowaniem. 

Szkolenie idealne w połączeniu Profi Gel i Master Gel. 

 • Czas trwania: 8h 10:00-18:00 (teoria 2h+praktyka 6h)
 • Grupa: max 6 osób
 • Cena: 500 zł
 • Tryb indywidualny: 1000zł
 • Modelka: nie- praca na własnej dłoni
 • Szczegóły: 
 • Część teoretyczna: charakterystyka produktów, schemat wykonania frencha (malowanego, przecieranego oraz piłowanego), 
 • Część praktyczna: trening na tipsach, budowa jednolita + french malowany, french przecierany, french piłowany (końcówka biała oraz bling bling) w dowolnych kształtach wybranych przez kursantkę.

 

 

AVANGARDE AND MODERN NAIL SHAPES

Kształty awangardowe/ nowoczesne 

Szkolenie przeznaczone dla pracujących już stylistek, które pragną podnieść kwalifikacje, usystematyzować swoją wiedzę lub poznać nowe techniki pracy. Szkolenie zawiera bardzo dużo praktyki więc teoria jest ograniczona do minimum dlatego polecamy połączyć je ze szkoleniem Profi Gel lub Master Gel. 

Tematem szkolenia są kształty nowoczesne i awangardowe, idealne dla doświadczonych stylistek, które wymagają od siebie i pragną czegoś więcej.

Szkolenie idealne w połączeniu Profi Gel i Master Gel. 

 • Czas trwania: 8h 10:00-18:00 (teoria 2h+praktyka 6h)
 • Grupa: max 6 osób
 • Cena: 500 zł
 • Tryb indywidualny: 1000zł
 • Modelka: nie- praca na własnej dłoni
 • Szczegóły:
 • Część teoretyczna: przygotowanie płytki mechaniczne i chemiczne, budowa różnych kształtów, charakterystyka produktów systemu żelowego, podkładanie szablonów 
 • Część praktyczna: migdał rosyjski, migdał współczesny, długi kwadrat, sztylet.

 

  

SZKOLENIA NAILART

 

Mix zdobień salonowych

Szkolenie przeznaczone dla każdej stylistki, poziom od podstaw.

 • Czas trwania: 8h 10:00-18:00
 • Grupa: max 10 osób
 • Cena: 400 zł
 • Tryb indywidualny: 1000 zł

 

Ombre i ornamenty 

Szkolenie przeznaczone dla każdej stylistki, poziom od podstaw.

 • Czas trwania: 6h 10:00-17:00
 • Grupa: max 10 osób
 • Cena: 380 zł
 • Tryb indywidualny:  800 zł

 

 

SZKOLENIA INDYWIDUALNE

Każde szkolenie jest możliwość odbycia w trybie indywidualnym. W takim wypadku program jest całkowicie dostosowany do potrzeb kursanta. 

Im więcej dni wybierzesz, tym więcej rabatu uzyskasz! ZAPYTAJ O OFERTĘ INDYWIDUALNĄ!

Cena regularna szkoleń w trybie indywidualnym:

 • 6h 800 zł
 • 7h 900 zł
 • 8h 1000zł

 

JAK ZAPISAĆ SIĘ NA SZKOLENIE?

Prosimy o kontakt:

Tel: 537-979-324

E-mail: paznokcie.szkolenia@gmail.com
Dodatkowe informacje dotyczące regularnych szkoleń:

 

OGÓLNE- DOTYCZĄ KAŻDEJ KURSANTKI:

 • Każda kursantka po odbyciu szkolenia otrzymuje certyfikat oraz rabat 10% na kolejne szkolenia.
 • Instruktor oferuje do dyspozycji kursantkom: produkty, pilniki, szablony, polerki. W razie potrzeby również: kopytko, cążki, frezy, pędzle do żelu, zaciskarki, klipsy, nożyczki do szablonów. (sugerujemy natomiast zabieranie własnych pędzli czy nożyczek do szablonów, jeśli kursantka posiada)
 • Na każdym szkoleniu podstawowym kursantki otrzymują materiały dydaktyczne w formie papierowej.
 • Podczas szkolenia istnieje możliwość zakupienia produktów oraz potrzebnych narzędzi- prosimy PRZED szkoleniem zapoznać się z asortymentem sklepu internetowego www.makemani.pl i zgłoszenie listy zakupów najpóźniej na wieczór przed szkoleniem (cały asortyment nie jest dostępny stacjonarnie w studio- złożone zamówienie wstępne NIE jest wiążące).
 • W przypadku chęci dokonania zakupów po szkoleniu kursantka otrzyma kod na jednorazowe zakupy na sklepie internetowym- należy go wykorzystać WYŁĄCZNIE RAZ (aby skorzystać z rabatu należy zapisać wiadomość z zapytaniem o kod)
 • Rabat 10% nie łączy się z aktualnymi promocjami oraz nie dotyczy produktów przecenionych.
 • Aby dokonać rezerwacji miejsca na warsztaty lub szkolenie należy napisać wiadomość na fanpage „Stylizacja paznokci MakeMani by Daria Deptuła MakeAR Educator” https://www.facebook.com/makemani.by.rudazpazurem/ oraz wypełnić formularz zapisu na szkolenie https://forms.gle/FYBb3N2Mv3zTKj4T8
 • Gwarancją rezerwacji miejsca jest wpłata zadatku w kwocie 200zł ( za każdy dzień szkolenia- w przypadku szkolenia kilkudniowego wielokrotność tej kwoty) w ciągu 3 dni roboczych od zapisu na szkolenie, jeśli zadatek nie zostanie wpłacony miejsce na szkolenie zostanie oddane innej chętnej kursantce. W przypadku rezygnacji z zapisu koniecznie PROSIMY O WIADOMOŚĆ. 
 • Warsztaty grupowe odbywają się przy obecności co najmniej dwóch kursantek- jeśli okaże się iż na terminie grupowym pozostanie jedna zapisana kursantka Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania szkolenia najpóźniej 2 dni przed. W takiej sytuacji jest zwracany zadatek zapisanej kursantce tego samego dnia. Jest również możliwość odbycia szkolenia w trybie indywidualnym w cenie pomniejszonej o rabat (technika żel -40% czyli 600 zł, manicure kombinowany -30% czyli 560 zł).
 • Zwrot wpłaconego przez kursantkę zadatku następuje wyłącznie w przypadku odwołania szkolenia/warsztatów przez instruktora z przyczyn od niego niezależnych. (*Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany terminu najpóźniej 2 dni przed szkoleniem z przyczyn niezależnych , np brak minimalnej liczby kursantek)
 • Zadatek nie podlega zwrotowi w przypadku rezygnacji przez kursantkę z udziału w szkoleniu/warsztatach lub chęci przesunięcia na inny termin.
 • Zmiana terminu szkolenia indywidualnego bez utraty zadatku może nastąpić nie krócej niż na 14 dni przez planowanym terminem szkolenia.

 

SZKOLENIE MANICURE:

 • Na warsztaty z manicure kombinowanego kursantka zabiera: ulubione cążki, frezy, pędzel do żelu, pędzel do zdobień, ewentualnie frezarkę. Narzędzia oraz akcesoria są również dostępne do dyspozycji dla kursantów. W sali szkoleniowej dostępne są 4 frezarki. Jeśli kursantka pracuje sprawnie na frezarce to nie musi zdejmować wcześniej stylizacji z paznokci modelki i zdejmowanie masy będzie trenowane na warsztatach. 
 • Na kurs podstawowy (metoda żelowa lub manicure hybrydowy) kursantka zabiera ze sobą wyłącznie dobry humor :) Do dyspozycji jest wyposażone stanowisko pracy.
 • W przypadku szkolenia podstawowego z manicure hybrydowego JEDNODNIOWEGO kursantka zaprasza modelkę na godzinę 13:00 w dniu szkolenia.
 • W przypadku szkolenia podstawowego z manicure hybrydowego DWUDNIOWEGO kursantka zaprasza modelkę na godzinę 10:30 w drugim dniu szkolenia.
 • W przypadku warsztatów doszkalających z manicure kombinowanego kursantka zaprasza modelkę we własnym zakresie na godzinę 13:00 w dniu szkolenia.
 • W przypadku braku możliwości zaproszenia modelki przez kursantkę prosimy o niezwłoczny kontakt z instruktorem nie prędzej i nie później niż tydzień przed szkoleniem. 

 

SZKOLENIE ŻEL/ AKRYL/ AKRYLOŻEL:

 • Na warsztaty z metody żelowej/ akrylowej/  akrylożelowej kursantka zabiera: pędzle, narzędzia typu zaciskarki i klipsy, ulubione cążki oraz frezy. Narzędzia oraz akcesoria są również dostępne do dyspozycji dla kursantów. W sali szkoleniowej dostępne są 4 frezarki. Jeśli kursantka pracuje sprawnie na frezarce to nie musi zdejmować wcześniej paznokci i zdejmowanie masy będzie trenowane na warsztatach, natomiast sugerujemy zdjąć większość (nie całą) masy przed szkoleniem aby zaoszczędzić czas. 
 • Na kurs podstawowy (metoda żelowa lub manicure hybrydowy) kursantka zabiera ze sobą wyłącznie dobry humor :) Do dyspozycji jest wyposażone stanowisko pracy.
 • W przypadku szkolenia podstawowego z metody żelowej lub akrylowej kursantka zaprasza modelkę we własnym zakresie na drugi dzień szkolenia na godzinę 10:30.
 • W przypadku warsztatów doszkalających z żelu/akrylu kursantka pracuje na własnej dłoni! Istnieje możliwość pracy na modelce na szkoleniu w trybie indywidualnym.

 

WAŻNE:

 • Miejsce szkolenia- Warszawa studio MakeMani ul Grochowska 14D - 1 piętro (w przypadku warsztatów w innym mieście prosimy o kontakt w celu potwierdzenia adresu)
 • Dane do przelewu zadatku zostaną przesłane po wypełnieniu formularza (przesłany w formie linku) na e-mail wraz z potwierdzeniem zapisu oraz szczegółami szkolenia lub w wiadomości prywatnej.

 

 • Kontakt telefoniczny w sprawie szkoleń:

Daria 537-979-324 (pn-pt po godzinie 18:00)

E-mail: paznokcie.szkolenia@gmail.com

 
 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl