Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Kurier DHL) już od 200,00 zł.
Promocje
Cyrkonie Swarovski Golden Shadow SS7
Cyrkonie Swarovski Golden Shadow SS7
12,00 zł 9,60 zł
szt.
Pyłek Pure Gold Makear
Pyłek Pure Gold Makear
7,00 zł 5,60 zł
Indanthrene Blue 524 Białe Noce (White Nights) Akwarela
Indanthrene Blue 524 Białe Noce (White Nights) Akwarela
9,20 zł 7,36 zł
Frez stożek wąski czerwony długi
Frez stożek wąski czerwony długi
17,90 zł 14,32 zł
szt.
Frez nośnik do kapturka 16mm
Frez nośnik do kapturka 16mm
9,00 zł 7,20 zł
szt.
Raw Sienna 405 Białe Noce (White Nights) Akwarela
Raw Sienna 405 Białe Noce (White Nights) Akwarela
9,20 zł 7,82 zł
szt.
Frez gumka polerska szary stożek mini
Frez gumka polerska szary stożek mini
11,90 zł 9,52 zł
Frez stożek ścięty duży niebieski
Frez stożek ścięty duży niebieski
19,90 zł 15,92 zł
Pyłek Alu Flakes Collection Silver Fever
Pyłek Alu Flakes Collection Silver Fever
11,99 zł 8,99 zł
szt.
8 Glitter Claresa 5g
8 Glitter Claresa 5g
16,90 zł 11,83 zł
szt.
 544 Pink Claresa 5g
544 Pink Claresa 5g
16,90 zł 11,83 zł
szt.
SZKOLENIA

Szkolenia z zakresu stylizacji paznokci to Nasza specjalność. Najwyższej jakości produkty, sala szkoleniowa wyposażona w wysokim standardzie oraz wykwalifikowany Instruktor to gwarancja sukcesu w nauce.

 

Nasze programy szkoleniowe umożliwiają dostosowanie poziomu zaawansowania do każdej kursantki. W trakcie szkolenia każda kursantka ma do dyspozycji stanowisko szkoleniowe, w pełni wyposażone w niezbędne urządzenia. Szkolenia przeprowadzane są w klimatyzowanej sali z wykorzystaniem kamery oraz telewizora, na którym wyświetlane są czynności wykonywane przez instruktora.

 

Indywidualne podejście to klucz do efektywnego szkolenia, a wsparcie instruktora po zakończonym szkoleniu umożliwia dalszy rozwój i praktyczne utrwalenie zdobytej wiedzy.

 

 

Szkolenia online INDYWIDUALNE 

Manicure- dowolna technika w cenie 399 zł (jeden zakres tematyczny)

Szkolenie zawiera:

 • 2 moduły teorii online (5h) (nagrania do odtworzenia, bez ograniczenia dostępu)
 • Pokaz z omówieniem (2h) (na żywo, spotkanie na Zoom)
 • Trening kursantki (2h) (na żywo, spotkanie na Zoom)
 • Konsultacje online w cenie (omawianie i opisywanie wysyłanych przez kursantkę zdjęć)

 

Metoda żelowa- dowolna technika w cenie 449 zł (jeden zakres tematyczny)

Szkolenie zawiera:

 • 3 moduły teorii online (8h) (nagrania do odtworzenia, bez ograniczenia dostępu)
 • Pokaz z omówieniem (2h) (na żywo, spotkanie na Zoom)
 • Trening kursantki (2h) (na żywo, spotkanie na Zoom)
 • Konsultacje online w cenie (omawianie i opisywanie wysyłanych przez kursantkę zdjęć)

  

*spotkanie odbywa w umówionym terminie

*certyfikat w formie PDF

*opieka instruktora po szkoleniu

*stały rabat dla kursantek na zakup produktów oraz sprzętu

 

 

 

 

TEORETYCZNE SZKOLENIA ONLINE

(GOTOWE NAGRANIA Z DOSTĘPEM BEZ OGRANICZEŃ!)

W Naszej ofercie znajdują się szkolenia w formie gotowych do obejrzenia nagrań z wykładami teoretycznymi- kursantki korzystające ze szkoleń stacjonarnych otrzymują te nagrania w cenie szkolenia. 

Jeśli potrzebujesz uzupełnić wiedzę teoretyczną możesz skorzystać z zakupu poszczególnych modułów lub całego zestawu nagrań w obniżonej cenie.

Wszystkie szczegóły na temat wykładów teoretycznych znajdziesz w poniższym linku:

KLIKNIJ W LINK: https://sites.google.com/view/teoriawpiguce-szkolenieonline/strona-g%C5%82%C3%B3wna

 

 

Manicure frezarkowy & ombre gąbeczką - szkolenie praktyczne

⭐️Przy zakupie 4 i 5 modułu manicure frezarkowy za 119 zł zamiast 199 zł⭐️

Kliknij w link: https://sites.google.com/view/manifrezarkowyonlinemakemani/strona-główna

 

_________________________________________________________

  

 

W razie pytań zapraszamy do kontaktu!

Fanpage: https://www.facebook.com/makemani.by.rudazpazurem

Instagram: https://www.instagram.com/rudazpazurem/

YouTube: https://youtu.be/Hpbli48MUqA

Tel: 537-979-324 (tel po 18:00, SMS cały dzień)

E-mail: paznokcie.szkolenia@gmail.com

 

 _______________________________________________________________


PROGRAMY SZKOLENIOWE SZKOLEŃ STACJONARNYCH
 
 

Teoria, która jest nieodłącznym elementem moich szkoleń stacjonarnych, została przeniesiona na strefę online.

Co to oznacza dla Ciebie?

 • na szkolenie przyjeżdżasz już uzbrojona w wiedzę teoretyczną, dzięki czemu możemy więcej czasu poświęcić na aspekty praktyczne
 • teoria w wydaniu online jest w formie nagrania, dzięki czemu możesz wykonać bardziej szczegółowe i lepszej jakości notatki w dogodnym dla ciebie otoczeniu i czasie
 • w stacjonarnym wydaniu szkolenia część teoretyczna trwa ok 3h- w nowym wydaniu otrzymujesz tej wiedzy (w zależności od szkolenia) od 2 do 7 godzin więcej a treść jest bardziej szczegółowa
 • w nowym wydaniu szkoleń zaczynamy od sprawdzenia zdobytej wiedzy, uzupełniam braki, objaśniam wątpliwości, odpowiadam na pytania co trwa dużo krócej niż standardowa wersja teorii, więc tym samym mamy więcej elementów w części praktycznej (więcej dodatkowych ćwiczeń)

 

 

JAK ZAPISAĆ SIĘ NA SZKOLENIE?

Prosimy o kontakt:

Tel: 537-979-324

E-mail: paznokcie.szkolenia@gmail.comPełne programy szkoleniowe oraz harmonogram znajdziesz pod poniższym linkiem:

KLIKNIJ W LINK: https://sites.google.com/view/szkolenia-makemani/strona-g%C5%82%C3%B3wna

 

 _____________________________________________________________

 

Dodatkowe informacje dotyczące regularnych szkoleń:

 

OGÓLNE- DOTYCZĄ KAŻDEJ KURSANTKI:

 • Każda kursantka po odbyciu szkolenia otrzymuje certyfikat oraz rabat 10% na kolejne szkolenia.
 • Instruktor oferuje do dyspozycji kursantkom: produkty, pilniki, szablony, polerki. W razie potrzeby również: kopytko, cążki, frezy, pędzle do żelu, zaciskarki, klipsy, nożyczki do szablonów. (sugerujemy natomiast zabieranie własnych pędzli czy nożyczek do szablonów, jeśli kursantka posiada)
 • Na każdym szkoleniu podstawowym kursantki otrzymują materiały dydaktyczne w formie papierowej.
 • Podczas szkolenia istnieje możliwość zakupienia produktów oraz potrzebnych narzędzi- prosimy PRZED szkoleniem zapoznać się z asortymentem sklepu internetowego www.makemani.pl i zgłoszenie listy zakupów najpóźniej na wieczór przed szkoleniem (cały asortyment nie jest dostępny stacjonarnie w studio- złożone zamówienie wstępne NIE jest wiążące).
 • W przypadku chęci dokonania zakupów po szkoleniu kursantka otrzyma kod na jednorazowe zakupy na sklepie internetowym- należy go wykorzystać WYŁĄCZNIE RAZ (aby skorzystać z rabatu należy zapisać wiadomość z zapytaniem o kod)
 • Rabat 10% nie łączy się z aktualnymi promocjami oraz nie dotyczy produktów przecenionych.
 • Aby dokonać rezerwacji miejsca na warsztaty lub szkolenie należy napisać wiadomość na fanpage „Stylizacja paznokci MakeMani by Daria Deptuła MakeAR Educator” https://www.facebook.com/makemani.by.rudazpazurem/ oraz wypełnić formularz zapisu na szkolenie https://forms.gle/FYBb3N2Mv3zTKj4T8
 • Gwarancją rezerwacji miejsca jest wpłata zadatku w kwocie 200zł ( za każdy dzień szkolenia- w przypadku szkolenia kilkudniowego wielokrotność tej kwoty) w ciągu 3 dni roboczych od zapisu na szkolenie, jeśli zadatek nie zostanie wpłacony miejsce na szkolenie zostanie oddane innej chętnej kursantce. W przypadku rezygnacji z zapisu koniecznie PROSIMY O WIADOMOŚĆ. 
 • Warsztaty grupowe odbywają się przy obecności co najmniej dwóch kursantek- jeśli okaże się iż na terminie grupowym pozostanie jedna zapisana kursantka Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania szkolenia najpóźniej 2 dni przed. W takiej sytuacji jest zwracany zadatek zapisanej kursantce tego samego dnia. Jest również możliwość odbycia szkolenia w trybie indywidualnym w cenie pomniejszonej o rabat (technika żel -40% czyli 600 zł, manicure kombinowany -30% czyli 560 zł).
 • Zwrot wpłaconego przez kursantkę zadatku następuje wyłącznie w przypadku odwołania szkolenia/warsztatów przez instruktora z przyczyn od niego niezależnych. (*Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany terminu najpóźniej 2 dni przed szkoleniem z przyczyn niezależnych , np brak minimalnej liczby kursantek)
 • Zadatek nie podlega zwrotowi w przypadku rezygnacji przez kursantkę z udziału w szkoleniu/warsztatach lub chęci przesunięcia na inny termin.
 • Zmiana terminu szkolenia indywidualnego bez utraty zadatku może nastąpić nie krócej niż na 14 dni przez planowanym terminem szkolenia.

 

SZKOLENIE MANICURE:

 • Na warsztaty z manicure kombinowanego kursantka zabiera: ulubione cążki, frezy, pędzel do żelu, pędzel do zdobień, ewentualnie frezarkę. Narzędzia oraz akcesoria są również dostępne do dyspozycji dla kursantów. W sali szkoleniowej dostępne są 4 frezarki. Jeśli kursantka pracuje sprawnie na frezarce to nie musi zdejmować wcześniej stylizacji z paznokci modelki i zdejmowanie masy będzie trenowane na warsztatach. 
 • Na kurs podstawowy (metoda żelowa lub manicure hybrydowy) kursantka zabiera ze sobą wyłącznie dobry humor :) Do dyspozycji jest wyposażone stanowisko pracy.
 • W przypadku szkolenia podstawowego z manicure hybrydowego JEDNODNIOWEGO kursantka zaprasza modelkę na godzinę 13:00 w dniu szkolenia.
 • W przypadku szkolenia podstawowego z manicure hybrydowego DWUDNIOWEGO kursantka zaprasza modelkę na godzinę 10:30 w drugim dniu szkolenia.
 • W przypadku warsztatów doszkalających z manicure kombinowanego kursantka zaprasza modelkę we własnym zakresie na godzinę 13:00 w dniu szkolenia.
 • W przypadku braku możliwości zaproszenia modelki przez kursantkę prosimy o niezwłoczny kontakt z instruktorem nie prędzej i nie później niż tydzień przed szkoleniem. 

 

SZKOLENIE ŻEL/ AKRYL/ AKRYLOŻEL:

 • Na warsztaty z metody żelowej/ akrylowej/  akrylożelowej kursantka zabiera: pędzle, narzędzia typu zaciskarki i klipsy, ulubione cążki oraz frezy. Narzędzia oraz akcesoria są również dostępne do dyspozycji dla kursantów. W sali szkoleniowej dostępne są 4 frezarki. Jeśli kursantka pracuje sprawnie na frezarce to nie musi zdejmować wcześniej paznokci i zdejmowanie masy będzie trenowane na warsztatach, natomiast sugerujemy zdjąć większość (nie całą) masy przed szkoleniem aby zaoszczędzić czas. 
 • Na kurs podstawowy (metoda żelowa lub manicure hybrydowy) kursantka zabiera ze sobą wyłącznie dobry humor :) Do dyspozycji jest wyposażone stanowisko pracy.
 • W przypadku szkolenia podstawowego z metody żelowej lub akrylowej kursantka zaprasza modelkę we własnym zakresie na drugi dzień szkolenia na godzinę 10:30.
 • W przypadku warsztatów doszkalających z żelu/akrylu kursantka pracuje na własnej dłoni! Istnieje możliwość pracy na modelce na szkoleniu w trybie indywidualnym.

 

WAŻNE:

 • Miejsce szkolenia- Warszawa studio MakeMani ul Grochowska 14D - 1 piętro (w przypadku warsztatów w innym mieście prosimy o kontakt w celu potwierdzenia adresu)
 • Dane do przelewu zadatku zostaną przesłane po wypełnieniu formularza (przesłany w formie linku) na e-mail wraz z potwierdzeniem zapisu oraz szczegółami szkolenia lub w wiadomości prywatnej.

 

 • Kontakt telefoniczny w sprawie szkoleń:

Daria 537-979-324 (pn-pt po godzinie 18:00)

E-mail: paznokcie.szkolenia@gmail.com

 
 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl